Team

Home/Team

Eén team tot uw dienst

Marine De Decker
Sales Manager Endoscopy
Bruxelles - Hainaut - Brabant Wallon
Mobile : +32 476 26 88 23
eMail : marine@boucartmedical.be
Pierre Delwaide
Sales Manager Endoscopy
Liège - Namur - Luxembourg -
Grand-Duché de Luxembourg
Mobile : +32 475 31 78 26
eMail : pierre@boucartmedical.be
Open vacature
Sales Manager Endoscopy
West-Vlaanderen - VUB - Halle - Vilvoorde


Stuur uw CV naar Brigitte Boucart:
Mobile : +32 477 29 00 91
eMail : brigitte@boucartmedical.be
Jo Ghekiere
 Field Sales Specialist Endoscopy
Leuven - Antwerpen - Limburg
Mobile : +32 2 477 82 77 75
eMail : jo@boucartmedical.be
Solenne Catoire
Sales Manager Surgery
Mobile: +32 477 19 44 63
eMail : solenne@boucartmedical.be
Heidi Merckx
Sales & Product Manager Surgery
Mobile : +32 475 25 40 96
eMail : heidi@boucartmedical.be
Brigitte Boucart
CEO
Office : +32 2 343 50 01
Mobile: +32 477 29 00 91
eMail : brigitte@boucartmedical.be
Delphine Boucart
Administration Manager
Office : +32 2 343 50 01
Mobile : +32 476 59 47 17
eMail : delphine@boucartmedical.be
Christine Gabriël
Customer Service
Office : +32 2 343 50 01
Fax     : +32 2 343 23 90
eMail : sales@boucartmedical.be
Pascale Hendrickx
Customer Service
Office : +32 2 343 50 01
Fax     : +32 2 343 23 90
eMail : sales@boucartmedical.be